17. neděle v mezidobí

V pondělí je PAMÁTKA SV. IGNÁCE Z LOYOLY, kněze.

V úterý je PAMÁTKA SV. ALFONSA Z LIGUORI, biskupa a učitele církve.

Tento týden, tj. od 31.7., bude ÚTERNÍ i STŘEDEČNÍ MŠE SV. V KLÁŠTERNÍM KOSTELE. V úterý 1.8. je výročí Posvěcení františkánského kostela sv. Josefa. Ve středu 2. 8. je slavnost Porciunkule. V tento den je možné získat plnomocné „Porciunkulové“ odpustky za obvyklých podmínek: návštěva františkánského kostela, modlitba Páně a Vyznání víry, přistoupení ke sv. zpovědi a ke sv. přijímání a modlitba na úmysl Svatého otce.

V pátek je PAMÁTKA SV. JANA MARIE VIANNEYE, kněze.

V sobotu je ve 14 hodin poutní mše sv. v kapli sv. Rocha v Radišově.

V neděli je SVÁTEK PROMĚNĚNÍ PÁNĚ.

Na letošní farní dovolenou v Beskydech v termínu 5. – 12. 8. jsou volná místa v roubence, kde jsou 2 pokoje, každý s vlastním soc. zařízením. V jednom pokoji jsou samé dámy a mají volné 1 místo, případně 2. místo na přistýlce. V druhém pokoji pánové, kde je volné 1 místo. Bližší informace získáte u Ireny Wölfelové (tel. 724 417 112).