23. neděle v mezidobí

· Ve středu je PAMÁTKA SV. JANA ZLATOÚSTÉHO, biskupa a učitele církve.

· Ve čtvrtek je SVÁTEK POVÝŠENÍ SVATÉHO KŘÍŽE. Mše sv. bude v 16 hodin ve hřbitovním kostele na Křížovém vrchu (večerní mše sv. v 18 hod. už nebude).

· V pátek je PAMÁTKA PANNY MARIE BOLESTNÉ.

· V sobotu je PAMÁTKA SV. LUDMILY, mučednice.

· V sobotu vás zveme na 2. ročník Archandělské pouti do Rozstání. Odchod pěších poutníků od kláštera v M.Třebové bude ve 12 hodin. Mše sv. v Rozstání bude v 16 hod.

· Na základě prosby Městské policie oznamujeme, že podle stávajících platných předpisů se smí před klášterem a kostelem na Svitavské ulici pouze zastavit za účelem nastoupení či vystoupení osob, a to vedle červeného pruhu pro cyklisty. Stání není povoleno, vozidlo musí zaparkovat mimo zmiňovaný úsek. Při nedodržení předpisů bude stání aut vedle kláštera pokutováno.